26.06.2020 Lentopalloseura Etta ja Macron Finland monivuotiseen sopimukseen!

Macron Finland ja Lentopalloseura Etta ovat solmineet monivuotisen yhteistyösopimuksen sisältäen mm. seuratekstiilit ja fanituotteet kuten myös muita yhteistyömuotoja Ettan kumppaneiden ja alueen seurojen kesken. "On erittäin tärkeää saada pelaajille sekä seuran taustoille luotettavat ja hyvin toimivat työvaatteet, tässä asiassa Macronin vahva tausta lentopallossa ja laadukkaat tekstiilit takaavat meille luotettavan yhteistyökumppanin useaksi vuodeksi. Myös fanituotteiden osalta ilmeen uudistaminen ja päivitetty valikoima tuovat uutta energiaa seuraan." kommentoi tyytyväisenä seuran manageri Antero Risto. Tervetuloa MACRON-perheeseen!

Yhteystiedot

 

Macron Finland - Athleron Oy

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

Y-tunnus 2845208-4

myynti@macronfinland.fi

 

Myynti ja asiakaspalvelu

Juho Kirjonen, Myyntijohtaja
juho@macronfinland.fi / +358 40 731 4425

Esa Nieminen, Asiakkuuspäällikkö
esa@macronfinland.fi / +358 40 825 0467

Toni Niskanen, Myyntipäällikkö
toni@macronfinland.fi / +358 44 0758 171

Marja Eräpohja, Asiakaspalvelija / Vantaa
marja@macronfinland.fi / +358 40 7279 942

Atte Kirkko-Jaakkola, Asiakaspalvelija / Turku
atte@macronfinland.fi / +358  20 787 1761

 

 

Macron Store Turku

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1761

Avoinna:

Ma - Pe: 8:00 - 16:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

Macron Store Vantaa

Robert Huberintie 2 M, 01510 Vantaa

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1760

Avoinna: 

Ma, To - Pe: 08:00 - 16:00

Ti - Ke: 10:00 - 18:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

 

 


 

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ NIIN OLEMME SINUUN PIKAISESTI YHTEYDESSÄ!