17.01.2023 Macron Finland ja Riihimäen Cocks jatkaa yhteistyötä!


Sopimus uutisia!
Macron Finland ja Riihimäen Cocks ovat solmineet 4 vuotisen jatkosopimuksen. Riihimäen ja Suomen parasta käsipalloa pelataan siis myös tulevaisuudessa Macronin varusteet yllä. 

Myös Macron Finlandin toimitusjohtaja Juho Kirjonen kommentoi jatkosopimusta; “Olemme todella iloisia, että saamme jatkaa yhteistyötä Suomen menestyneimmän käsipalloseuran kanssa ja viedä yhdessä suomalaista käsipalloa vielä pidemmälle ”

#macronfinland #workhardplayharder #forzacocks
 

Yhteystiedot

 

Macron Finland - Athleron Oy

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

Y-tunnus 2845208-4

myynti@macronfinland.fi

 

Myynti ja asiakaspalvelu

Juho Kirjonen, Toimitusjohtaja
juho@macronfinland.fi / +358 40 731 4425

Miika Merivirta, Asiakkuuspäällikkö
miika@macronfinland.fi / +358 40 678 6713

Esa Nieminen, Asiakkuuspäällikkö
esa@macronfinland.fi / +358 40 825 0467

Jasperi Nieminen, Markkinointipäällikkö, Asiakaspalvelija / Turku
jasperi@macronfinland.fi / +358 40 061 6683

Marja Eräpohja, Asiakaspalvelija / Vantaa
marja@macronfinland.fi / +358 50 995 7014

 

Macron Store Turku

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1761

Avoinna:

Ma - Pe: 8:00 - 16:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

Macron Store Vantaa

Robert Huberintie 2 M, 01510 Vantaa

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1760

Avoinna: 

Ma, To - Pe: 08:00 - 16:00

Ti - Ke: 10:00 - 18:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan



 

 

 

 

 

 

 


 

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ NIIN OLEMME SINUUN PIKAISESTI YHTEYDESSÄ!