22.02.2022 Macron Finland ja Urjalan Palloseura yhteistyösopimus!

Sopimusuutisia!

Macron Finland ja Urjalan Palloseura ovat solmineet monivuotisen yhteistyösopimuksen seuravarusteiden toimituksesta.

”Etsimme seurallemme sopivaa varustehankintojen kumppania pitkäaikaisen toimittajamme lopetettua toimintansa. Yhteistyöseuralta saatujen suosituksien ja luontevasti sujuneiden neuvottelujen perusteella valitsimme kumppaniksemme Macron Finland:n. Arvostamme yhteistyössä joustavuutta sekä ihmisläheistä palvelua.” kommentoi Urjalan Palloseuran Aaro Rytky.

Tervetuloa MACRON -perheeseen Urjalan Palloseura!

Yhteystiedot

 

Macron Finland - Athleron Oy

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

Y-tunnus 2845208-4

myynti@macronfinland.fi

 

Myynti ja asiakaspalvelu

Juho Kirjonen, Toimitusjohtaja
juho@macronfinland.fi / +358 40 731 4425

Miika Merivirta, Asiakkuuspäällikkö
miika@macronfinland.fi / +358 40 678 6713

Esa Nieminen, Asiakkuuspäällikkö
esa@macronfinland.fi / +358 40 825 0467

Jasperi Nieminen, Markkinointipäällikkö, Asiakaspalvelija / Turku
jasperi@macronfinland.fi / +358 40 061 6683

Marja Eräpohja, Asiakaspalvelija / Vantaa
marja@macronfinland.fi / +358 50 995 7014

MOLEMMAT MYYMÄLÄT SULJETTUNA PÄÄSIÄISENÄ, OLEMME AUKI TAVALLISESTI TAAS TIISTAINA 19.4.2022

Macron Store Turku

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1761

Avoinna:

Ma - Pe: 8:00 - 16:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

Macron Store Vantaa

Robert Huberintie 2 M, 01510 Vantaa

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1760

Avoinna: 

Ma, To - Pe: 08:00 - 16:00

Ti - Ke: 10:00 - 18:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

 

 

 

 

 

 


 

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ NIIN OLEMME SINUUN PIKAISESTI YHTEYDESSÄ!