24.08.2022 Macron Finland ja Valkeakosken Isku-Veikot yhteistyöhön!

Sopimus uutisia!

Valkeakosken Isku-Veikot ovat palanneet Macronin väreihin. Isku-Veikot ja Macron Finland ovat sopineet seuraavan 4 vuoden yhteistyöstä. 

"Isku-Veikot oli ensimmäinen yhteistyösopimuksen Macronin kanssa tehnyt lentopalloseura vuonna 2008. Macron oli silloin uusi tuttavuus Suomen markkinoilla ja oiva yhteistyökumppani silloin varuste asioissa" kertoo Isku-Veikoista Ari Väisänen. "Tuon kauden 2008-2009 asusteet ovat tänä päivänäkin kuin uusia, joten kertoo laadusta, joka oli jo silloin huippuluokkaa".

"On hienoa, että olemme jo alkutaipaleellamme pystyneet tekemään ison vaikutuksen, joka kantaa vielä tähän päivään asti. Nyt painamme taas yhdessä innolla kohti seuraavia vuosia." Kommentoi myös Macron Finlandin toimitusjohtaja Juho Kirjonen.

Macronin lentopalloperhe kasvaa entisestään!

 

Yhteystiedot

 

Macron Finland - Athleron Oy

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

Y-tunnus 2845208-4

myynti@macronfinland.fi

 

Myynti ja asiakaspalvelu

Juho Kirjonen, Toimitusjohtaja
juho@macronfinland.fi / +358 40 731 4425

Miika Merivirta, Asiakkuuspäällikkö
miika@macronfinland.fi / +358 40 678 6713

Esa Nieminen, Asiakkuuspäällikkö
esa@macronfinland.fi / +358 40 825 0467

Jasperi Nieminen, Markkinointipäällikkö, Asiakaspalvelija / Turku
jasperi@macronfinland.fi / +358 40 061 6683

Marja Eräpohja, Asiakaspalvelija / Vantaa
marja@macronfinland.fi / +358 50 995 7014

 

Macron Store Turku

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1761

Avoinna:

Ma - Pe: 8:00 - 16:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

Macron Store Vantaa

Robert Huberintie 2 M, 01510 Vantaa

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1760

Avoinna: 

Vantaan Store poikkeuksellisesti kiinni tänään tiistaina 20.9.2022 sairastapauksien johdosta.


Ma, To - Pe: 08:00 - 16:00

Ti - Ke: 10:00 - 18:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan



 

 

 

 

 

 

 


 

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ NIIN OLEMME SINUUN PIKAISESTI YHTEYDESSÄ!