16.01.2023 Macron Finland ja Fc Wild jatkaa yhteistyötä!


Sopimus uutisia!

Macron Finland ja Fc Wild solmivat viime vuonna uuden jatkosopimuksen! 

"Olemme iloisia saadessamme jatkaa palvelualttiin ja toimituskykyisen kumppanimme kanssa seuraavat neljä vuotta, joka tarjoaa vaaleansinisen värimaailman raitapaitoineen sekä laajan seuramalliston"; kommentoi Fc Wildin toiminnanjohtaja Tapio Keränen. 

Mahtavaa jatka yhteistyötä, joka on jo nyt mahdollistanut monen nuoren harrastuksen ja varmasti myös tulevaisuudessa!

#FcWild #macronfinland #BecomeYourOwnHero
 

Yhteystiedot

 

Macron Finland - Athleron Oy

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

Y-tunnus 2845208-4

myynti@macronfinland.fi

 

Myynti ja asiakaspalvelu

Juho Kirjonen, Toimitusjohtaja
juho@macronfinland.fi / +358 40 731 4425

Miika Merivirta, Asiakkuuspäällikkö
miika@macronfinland.fi / +358 40 678 6713

Esa Nieminen, Asiakkuuspäällikkö
esa@macronfinland.fi / +358 40 825 0467

Jasperi Nieminen, Markkinointipäällikkö, Asiakaspalvelija / Turku
jasperi@macronfinland.fi / +358 40 061 6683

Marja Eräpohja, Asiakaspalvelija / Vantaa
marja@macronfinland.fi / +358 50 995 7014

 

Macron Store Turku

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1761

Avoinna:

Ma - Pe: 8:00 - 16:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

Macron Store Vantaa

Robert Huberintie 2 M, 01510 Vantaa

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1760

Avoinna: 

Ma, To - Pe: 08:00 - 16:00

Ti - Ke: 10:00 - 18:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan



 

 

 

 

 

 

 


 

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ NIIN OLEMME SINUUN PIKAISESTI YHTEYDESSÄ!