05.08.2022 Vantaa Ducks ja Macron Finland aloittaa yhteistyön!

Sopimus uutisia!

Macron Finland ja Lentopallon pääsarjaseura Vantaa Ducks ovat solmineet monivuotisen yhteistyösopimuksen! Miesten lentopallon korkeimmalla sarjatasolla nähdään ensikaudella entistä enemmän Macronia ja Ducksien kokoonpano täysin uudistetussa peliasussaan.

"Isona tahtona oli uudistaa, mutta samalla säilyttää perinteitä ja pinkkiä väriä. Näihin Macron Finland pystyi vastaamaan todella hyvin. Samalla saamme uudistettua myös fanituotteiden myyntiä ja valikoimaa." Kommentoi Vantaa Ducksien puheenjohtaja Ari Koskenoja.

Myös Macron Finlandin toimitusjohtaja Juho Kirjonen kommentoi sopimusta; "Tämä oli mahtava projekti päästä uudistamaan Vantaa Ducksin peliasuja ja koko seuran varustusta. Samalla pääsimme taas näyttämään mitä meillä on tarjota pelkän treenipaidan lisäksi."

Yhteystiedot

 

Macron Finland - Athleron Oy

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

Y-tunnus 2845208-4

myynti@macronfinland.fi

 

Myynti ja asiakaspalvelu

Juho Kirjonen, Toimitusjohtaja
juho@macronfinland.fi / +358 40 731 4425

Miika Merivirta, Asiakkuuspäällikkö
miika@macronfinland.fi / +358 40 678 6713

Esa Nieminen, Asiakkuuspäällikkö
esa@macronfinland.fi / +358 40 825 0467

Jasperi Nieminen, Markkinointipäällikkö, Asiakaspalvelija / Turku
jasperi@macronfinland.fi / +358 40 061 6683

Marja Eräpohja, Asiakaspalvelija / Vantaa
marja@macronfinland.fi / +358 50 995 7014

 

Macron Store Turku

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1761

Avoinna:

Ma - Pe: 8:00 - 16:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

Macron Store Vantaa

Robert Huberintie 2 M, 01510 Vantaa

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1760

Avoinna: 

Ma, To - Pe: 08:00 - 16:00

Ti - Ke: 10:00 - 18:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

Vantaan Store poikkeukselliset aukioloajat heinäkuussa;

vko 29; Myymälä avoinna vain Ti 19.07 klo 10-18
vko 30 Myymälä avoinna normaalisti, paitsi Ma 25.07 ja Ke 27.07

 

 

 

 

 

 


 

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ NIIN OLEMME SINUUN PIKAISESTI YHTEYDESSÄ!