CHICAGO WINDBREAKER ROY/WHT

CHICAGO WINDBREAKER ROY/WHT

19,90 €
30,80 €
Lue lisää
ZURICH WINDBREAKER ROY/WHT

ZURICH WINDBREAKER ROY/WHT

29,25 €
43,90 €
Lue lisää
ZURICH WINDBREAKER ROY/YEL/WHT

ZURICH WINDBREAKER ROY/YEL/WHT

29,25 €
43,90 €
Lue lisää
PLANET K-WAY MM AZZ

PLANET K-WAY MM AZZ

33,85 €
50,80 €
Lue lisää
PRAIA ANTIVENTO FULL ZIP AZZ/GRI

PRAIA ANTIVENTO FULL ZIP AZZ/GRI

35,10 €
53,65 €
Lue lisää
PRAIA HERO FULL ZIP WINDBREAKER ROY

PRAIA HERO FULL ZIP WINDBREAKER ROY

35,75 €
53,65 €
Lue lisää
CALGARY FULL ZIP WINDBREAKER ROY/WHT

CALGARY FULL ZIP WINDBREAKER ROY/WHT

52,60 €
80,25 €
Lue lisää
LYNGEN SHOWERJACKET ROY

LYNGEN SHOWERJACKET ROY

54,60 €
81,95 €
Lue lisää
MONTREAL WINDBREAKER FULL ZIP ROY

MONTREAL WINDBREAKER FULL ZIP ROY

60,10 €
90,10 €
Lue lisää
TULLY FULL ZIP WINDBREAKER ROY/WHT

TULLY FULL ZIP WINDBREAKER ROY/WHT

65,40 €
99,80 €
Lue lisää
KEMI SHOWERJACKET ROY/WHT

KEMI SHOWERJACKET ROY/WHT

74,85 €
112,25 €
Lue lisää

Yhteystiedot

 

Macron Finland - Athleron Oy

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

Y-tunnus 2845208-4

myynti@macronfinland.fi

 

Myynti ja asiakaspalvelu

Esa Nieminen, Asiakkuuspäällikkö
esa@macronfinland.fi / +358 40 825 0467

Juho Kirjonen, Myyntijohtaja
juho@macronfinland.fi / +358 40 731 4425

Atte Kirkko-Jaakkola, Asiakaspalvelija
atte@macronfinland.fi / +358 50 995 7014

Toni Niskanen, Myyntipäällikkö
toni@macronfinland.fi / +358 44 0758 171

Marja Eräpohja, Asiakaspalvelija
marja@macronfinland.fi / +358 40 7279 942

 

Koronaviruksen aiheuttaman poikkeustilan vuoksi myös meidän asiakasvirtamme myymälöihin on toistaiseksi hiljentynyt huomattavasti ja tämän takia tulemme supistamamme myymälöiden aukioloaikoja, kunnes tilanne taas normalisoituu. Keskiviikosta 01.04.2020 lähtien voimaan tulevat uudet aukioloaikamme:

 

Macron Store Turku

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1761

Avoinna:

Ma - Pe: 8:00 - 16:00

La ja Su suljettu

 

sovitukset sopimuksen mukaan

 

Macron Store Vantaa

Robert Huberintie 2 M, 01510 Vantaa

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1760

Avoinna: 

Ti: 15:00 - 18:00

Ke: 15:00 - 18:00

To: 13:00 - 16:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

 

 


 

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ NIIN OLEMME SINUUN PIKAISESTI YHTEYDESSÄ!