SELECT SÄÄRISUOJATEIPPI 19mm x 15m

SELECT SÄÄRISUOJATEIPPI 19mm x 15m

1,50 €
Lue lisää
3014-L Pilli Standard pieni

3014-L Pilli Standard pieni

1,56 €
2,35 €
Lue lisää
SELECT STRAPPAL SPORTSTAPE

SELECT STRAPPAL SPORTSTAPE

2,78 €
4,15 €
Lue lisää
SELECT ICE SPRAY 200ml

SELECT ICE SPRAY 200ml

5,00 €
7,50 €
Lue lisää
SELECT PROFCARE K TAPE BLUE

SELECT PROFCARE K TAPE BLUE

5,00 €
7,50 €
Lue lisää
SELECT PROFCARE K TAPE BEIGE

SELECT PROFCARE K TAPE BEIGE

5,00 €
7,50 €
Lue lisää
SELECT PROFCARE K TAPE BLACK

SELECT PROFCARE K TAPE BLACK

5,00 €
7,50 €
Lue lisää

Yhteystiedot

 

Macron Finland - Athleron Oy

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

Y-tunnus 2845208-4

myynti@macronfinland.fi

 

Myynti ja asiakaspalvelu

Esa Nieminen, Asiakkuuspäällikkö
esa@macronfinland.fi / +358 40 825 0467

Juho Kirjonen, Myyntijohtaja
juho@macronfinland.fi / +358 40 731 4425

Atte Kirkko-Jaakkola, Asiakaspalvelija
atte@macronfinland.fi / +358 50 995 7014

Toni Niskanen, Myyntipäällikkö
toni@macronfinland.fi / +358 44 0758 171

Marja Eräpohja, Asiakaspalvelija
marja@macronfinland.fi / +358 40 7279 942

 

Koronaviruksen aiheuttaman poikkeustilan vuoksi myös meidän asiakasvirtamme myymälöihin on toistaiseksi hiljentynyt huomattavasti ja tämän takia tulemme supistamamme myymälöiden aukioloaikoja, kunnes tilanne taas normalisoituu. Keskiviikosta 01.04.2020 lähtien voimaan tulevat uudet aukioloaikamme:

 

Macron Store Turku

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1761

Avoinna:

Ti: 13:00 - 16:00

Ke: 13:00 - 16:00

To: 13:00 - 16:00

Ma, Pe, La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

Macron Store Vantaa

Robert Huberintie 2 M, 01510 Vantaa

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1760

Avoinna: 

Ti: 15:00 - 18:00

Ke: 15:00 - 18:00

To: 13:00 - 16:00

Ma, Pe, La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

 

 


 

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ NIIN OLEMME SINUUN PIKAISESTI YHTEYDESSÄ!