BACKSTOP SOSPENSORIO E CONCHIGLIA

BACKSTOP SOSPENSORIO E CONCHIGLIA

24,90 €
37,50 €
Lue lisää
DYNAMITE KIT BAT AND BALL

DYNAMITE KIT BAT AND BALL

26,50 €
39,90 €
Lue lisää
MBG 016 BATTING GLOVES

MBG 016 BATTING GLOVES

27,90 €
41,90 €
Lue lisää
BALLS BAG SACCA PORTAPALLINE

BALLS BAG SACCA PORTAPALLINE

34,90 €
52,50 €
Lue lisää
TENDER FIELD BAG GRI NER

TENDER FIELD BAG GRI NER

51,50 €
76,90 €
Lue lisää

Yhteystiedot

 

Macron Finland - Athleron Oy

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

Y-tunnus 2845208-4

myynti@macronfinland.fi

 

Myynti ja asiakaspalvelu

Juho Kirjonen, Toimitusjohtaja
juho@macronfinland.fi / +358 40 731 4425

Miika Merivirta, Asiakkuuspäällikkö
miika@macronfinland.fi / +358 40 678 6713

Esa Nieminen, Asiakkuuspäällikkö
esa@macronfinland.fi / +358 40 825 0467

Jasperi Nieminen, Markkinointipäällikkö, Asiakaspalvelija / Turku
jasperi@macronfinland.fi / +358 40 061 6683

Marja Eräpohja, Asiakaspalvelija / Vantaa
marja@macronfinland.fi / +358 50 995 7014

Olemme viettämässä TYKY-päivää perjantaina 2.12.2022 ja molemmat myymälät ovat silloin suljettuna.

Macron Store Turku

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1761

Avoinna:

Ma - Pe: 8:00 - 16:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

Macron Store Vantaa

Robert Huberintie 2 M, 01510 Vantaa

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1760

Avoinna: 

Ma, To - Pe: 08:00 - 16:00

Ti - Ke: 10:00 - 18:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan



 

 

 

 

 

 

 


 

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ NIIN OLEMME SINUUN PIKAISESTI YHTEYDESSÄ!