CORNER FLAG SET  FLAGS CLIPS

CORNER FLAG SET FLAGS CLIPS

5,35 €
8,00 €
Lue lisää
CONE 30 CM 12" WITH HOLE ON TOP

CONE 30 CM 12" WITH HOLE ON TOP

5,65 €
8,45 €
Lue lisää
POLE NO SPIKE 120CM DIAM.25MM

POLE NO SPIKE 120CM DIAM.25MM

6,20 €
9,30 €
Lue lisää
SPEED RING FLAT DIAM.50CM

SPEED RING FLAT DIAM.50CM

6,55 €
9,85 €
Lue lisää
POLE NO SPIKE 160CM DIAM.25MM

POLE NO SPIKE 160CM DIAM.25MM

7,65 €
11,45 €
Lue lisää
CONE 38 CM 15" WITH HOLE ON TOP

CONE 38 CM 15" WITH HOLE ON TOP

7,80 €
11,70 €
Lue lisää
SPEED RING FLAT DIAM.60CM

SPEED RING FLAT DIAM.60CM

8,60 €
12,95 €
Lue lisää
CONE 30 CM 12" WITH HOLES

CONE 30 CM 12" WITH HOLES

8,85 €
13,30 €
Lue lisää
POLE SPIKE 170CM DIAM.32MM

POLE SPIKE 170CM DIAM.32MM

9,55 €
14,30 €
Lue lisää
RUBBER POLE BASE PRO SLALOM

RUBBER POLE BASE PRO SLALOM

9,85 €
14,80 €
Lue lisää

Yhteystiedot

 

Macron Finland - Athleron Oy

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

Y-tunnus 2845208-4

myynti@macronfinland.fi

 

Myynti ja asiakaspalvelu

Esa Nieminen, Asiakkuuspäällikkö
esa@macronfinland.fi / +358 40 825 0467

Juho Kirjonen, Myyntijohtaja
juho@macronfinland.fi / +358 40 731 4425

Atte Kirkko-Jaakkola, Asiakaspalvelija
atte@macronfinland.fi / +358 50 995 7014

Toni Niskanen, Myyntipäällikkö
toni@macronfinland.fi / +358 44 0758 171

Marja Eräpohja, Asiakaspalvelija
marja@macronfinland.fi / +358 40 7279 942

 

Koronaviruksen aiheuttaman poikkeustilan vuoksi myös meidän asiakasvirtamme myymälöihin on toistaiseksi hiljentynyt huomattavasti ja tämän takia tulemme supistamamme myymälöiden aukioloaikoja, kunnes tilanne taas normalisoituu. Keskiviikosta 01.04.2020 lähtien voimaan tulevat uudet aukioloaikamme:

 

Macron Store Turku

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1761

Avoinna:

Ti: 13:00 - 16:00

Ke: 13:00 - 16:00

To: 13:00 - 16:00

Ma, Pe, La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

Macron Store Vantaa

Robert Huberintie 2 M, 01510 Vantaa

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1760

Avoinna: 

Ti: 15:00 - 18:00

Ke: 15:00 - 18:00

To: 13:00 - 16:00

Ma, Pe, La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

 

 


 

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ NIIN OLEMME SINUUN PIKAISESTI YHTEYDESSÄ!