ESKIMO PARAORECCHIE ROY

ESKIMO PARAORECCHIE ROY

6,80 €
10,25 €
Lue lisää
ESKIMO PARAORECCHIE NER

ESKIMO PARAORECCHIE NER

6,80 €
10,25 €
Lue lisää
ESKIMO PARAORECCHIE NAV

ESKIMO PARAORECCHIE NAV

6,80 €
10,25 €
Lue lisää
ANVIK SCALDACOLLO NER

ANVIK SCALDACOLLO NER

7,20 €
10,80 €
Lue lisää
ANVIK SCALDACOLLO NAV

ANVIK SCALDACOLLO NAV

7,20 €
10,80 €
Lue lisää
AUKE TUBULAR HEADBAND

AUKE TUBULAR HEADBAND

13,00 €
19,55 €
Lue lisää
BLIZZARD NECKWARMER BLK

BLIZZARD NECKWARMER BLK

18,91 €
28,35 €
Lue lisää
TIVAN ARM WARMER WHT

TIVAN ARM WARMER WHT

19,70 €
29,55 €
Lue lisää
TIVAN ARM WARMER RED

TIVAN ARM WARMER RED

19,70 €
29,55 €
Lue lisää
TIVAN ARM WARMER NAV

TIVAN ARM WARMER NAV

19,70 €
29,55 €
Lue lisää
TIVAN ARM WARMER BLK

TIVAN ARM WARMER BLK

19,70 €
29,55 €
Lue lisää
TIVAN ARM WARMER NYEL

TIVAN ARM WARMER NYEL

19,70 €
29,55 €
Lue lisää

Yhteystiedot

 

Macron Finland - Athleron Oy

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

Y-tunnus 2845208-4

myynti@macronfinland.fi

 

Myynti ja asiakaspalvelu

Esa Nieminen, Asiakkuuspäällikkö
esa@macronfinland.fi / +358 40 825 0467

Juho Kirjonen, Myyntijohtaja
juho@macronfinland.fi / +358 40 731 4425

Atte Kirkko-Jaakkola, Asiakaspalvelija
atte@macronfinland.fi / +358 50 995 7014

Toni Niskanen, Myyntipäällikkö
toni@macronfinland.fi / +358 44 0758 171

Marja Eräpohja, Asiakaspalvelija
marja@macronfinland.fi / +358 40 7279 942

 

Koronaviruksen aiheuttaman poikkeustilan vuoksi myös meidän asiakasvirtamme myymälöihin on toistaiseksi hiljentynyt huomattavasti ja tämän takia tulemme supistamamme myymälöiden aukioloaikoja, kunnes tilanne taas normalisoituu. Keskiviikosta 01.04.2020 lähtien voimaan tulevat uudet aukioloaikamme:

 

Macron Store Turku

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1761

Avoinna:

Ma - Pe: 8:00 - 16:00

La ja Su suljettu

 

sovitukset sopimuksen mukaan

 

Macron Store Vantaa

Robert Huberintie 2 M, 01510 Vantaa

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1760

Avoinna: 

Ti: 15:00 - 18:00

Ke: 15:00 - 18:00

To: 13:00 - 16:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

 

 


 

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ NIIN OLEMME SINUUN PIKAISESTI YHTEYDESSÄ!