ALISEI ACCAPPATOIO NAV

ALISEI ACCAPPATOIO NAV

31,80 €
47,70 €
Lue lisää
ALISEI ACCAPPATOIO ROS

ALISEI ACCAPPATOIO ROS

31,80 €
47,70 €
Lue lisää
ALISEI ACCAPPATOIO BIA

ALISEI ACCAPPATOIO BIA

31,80 €
47,70 €
Lue lisää
BREEZE ACCAPPATOIO ECR

BREEZE ACCAPPATOIO ECR

57,60 €
86,40 €
Lue lisää
BREEZE ACCAPPATOIO MILK

BREEZE ACCAPPATOIO MILK

57,60 €
86,40 €
Lue lisää
BREEZE ACCAPPATOIO NAV

BREEZE ACCAPPATOIO NAV

57,60 €
86,40 €
Lue lisää
LEVECHE BATHROBE BLK

LEVECHE BATHROBE BLK

58,05 €
87,05 €
Lue lisää
LEVECHE BATHROBE NAV

LEVECHE BATHROBE NAV

58,05 €
87,05 €
Lue lisää
VORTEX COTTON BATHROBE NAV

VORTEX COTTON BATHROBE NAV

63,20 €
94,75 €
Lue lisää
VORTEX COTTON BATHROBE NER

VORTEX COTTON BATHROBE NER

63,20 €
94,75 €
Lue lisää

Yhteystiedot

 

Macron Finland - Athleron Oy

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

Y-tunnus 2845208-4

myynti@macronfinland.fi

 

Myynti ja asiakaspalvelu

Esa Nieminen, Asiakkuuspäällikkö
esa@macronfinland.fi / +358 40 825 0467

Juho Kirjonen, Myyntijohtaja
juho@macronfinland.fi / +358 40 731 4425

Atte Kirkko-Jaakkola, Asiakaspalvelija
atte@macronfinland.fi / +358 50 995 7014

Toni Niskanen, Myyntipäällikkö
toni@macronfinland.fi / +358 44 0758 171

Marja Eräpohja, Asiakaspalvelija
marja@macronfinland.fi / +358 40 7279 942

 

Koronaviruksen aiheuttaman poikkeustilan vuoksi myös meidän asiakasvirtamme myymälöihin on toistaiseksi hiljentynyt huomattavasti ja tämän takia tulemme supistamamme myymälöiden aukioloaikoja, kunnes tilanne taas normalisoituu. Keskiviikosta 01.04.2020 lähtien voimaan tulevat uudet aukioloaikamme:

 

Macron Store Turku

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1761

Avoinna:

Ti: 13:00 - 16:00

Ke: 13:00 - 16:00

To: 13:00 - 16:00

Ma, Pe, La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

Macron Store Vantaa

Robert Huberintie 2 M, 01510 Vantaa

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1760

Avoinna: 

Ti: 15:00 - 18:00

Ke: 15:00 - 18:00

To: 13:00 - 16:00

Ma, Pe, La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

 

 


 

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ NIIN OLEMME SINUUN PIKAISESTI YHTEYDESSÄ!