LÄÄKETEIPPI STANDARD

LÄÄKETEIPPI STANDARD

3,90 €
5,90 €
Lue lisää
SELECT PROFCARE K TAPE BLUE

SELECT PROFCARE K TAPE BLUE

9,50 €
10,90 €
Lue lisää
SELECT PROFCARE K TAPE BEIGE

SELECT PROFCARE K TAPE BEIGE

9,50 €
10,90 €
Lue lisää
SELECT PROFCARE K TAPE BLACK

SELECT PROFCARE K TAPE BLACK

9,50 €
10,90 €
Lue lisää
SELECT PROFCARE K TAPE RED

SELECT PROFCARE K TAPE RED

9,50 €
10,90 €
Lue lisää
TRM103 Kylmäspray 150ml

TRM103 Kylmäspray 150ml

7,90 €
12,90 €
Lue lisää
Select Tensospray 300 ml

Select Tensospray 300 ml

14,90 €
14,90 €
Lue lisää
SELECT COMPRESSION WRAP

SELECT COMPRESSION WRAP

11,00 €
16,50 €
Lue lisää
3127 Sukkateippi PVC 19 X 20M / 10kpl Valkoinen

3127 Sukkateippi PVC 19 X 20M / 10kpl Valkoinen

13,50 €
19,90 €
Lue lisää
3127 Sukkateippi PVC 19 X 20M / 10kpl Musta

3127 Sukkateippi PVC 19 X 20M / 10kpl Musta

13,50 €
19,90 €
Lue lisää
3127 Sukkateippi PVC 19 X 20M / 10kpl Keltainen

3127 Sukkateippi PVC 19 X 20M / 10kpl Keltainen

13,50 €
19,90 €
Lue lisää

Yhteystiedot

 

Macron Finland - Athleron Oy

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

Y-tunnus 2845208-4

myynti@macronfinland.fi

 

Myynti ja asiakaspalvelu

Juho Kirjonen, Toimitusjohtaja
juho@macronfinland.fi / +358 40 731 4425

Miika Merivirta, Asiakkuuspäällikkö
miika@macronfinland.fi / +358 40 678 6713

Esa Nieminen, Asiakkuuspäällikkö
esa@macronfinland.fi / +358 40 825 0467

Jasperi Nieminen, Markkinointipäällikkö, Asiakaspalvelija / Turku
jasperi@macronfinland.fi / +358 40 061 6683

Marja Eräpohja, Asiakaspalvelija / Vantaa
marja@macronfinland.fi / +358 50 995 7014

 

Macron Store Turku

Läntinen pitkäkatu 21-23, 20100 Turku

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1761

Avoinna:

Ma - Pe: 8:00 - 16:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan

 

Macron Store Vantaa

Robert Huberintie 2 M, 01510 Vantaa

myynti@macronfinland.fi / +358 20 787 1760

Avoinna: 

Ma, To - Pe: 08:00 - 16:00

Ti - Ke: 10:00 - 18:00

La ja Su suljettu

sovitukset sopimuksen mukaan



 

 

 

 

 

 

 


 

JÄTÄ YHTEYDENOTTOPYYNTÖ NIIN OLEMME SINUUN PIKAISESTI YHTEYDESSÄ!